Startuję 15 kolejka 3 ligi w gr. IV - Emocje gwarantowane!

Startuję 15 kolejka 3 ligi w gr. IV -  Emocje gwarantowane!

15 seria gier na trzecioligowych boiskach zainauguruje już dziś o 11, spotkaniem w Radzyniu Podlaskim gdzie miejscowe Orlęta podejmować będą Hutnika Kraków. Natomiast piłkarze Wisły Puławy udadzą się do Oświęcimia gdzie zagrają z tamtejszą Sołą. A spotkaniem tej kolejki bez wątpienia będzie mecz w Nowym Targu gdzie Podhale w roli lider rozgrywek zmierzy się z Motorem Lublin.

Podhale Nowy Targ – Motor Lublin 3.11.2018 – 13:00

• W dzisiejsze południe lider trzecioligowych rozgrywek Podhale Nowy Targ będzie na własnym obiekcie podejmował drużynę Motoru Lublin. Nowotarżanie w minionej kolejce pokonali w swoim wyjazdowym meczu Avię Świdnik 1-0. Z kolei dzisiejszy rywal „Górali” w minionej kolejce na Arenie Lublin pokonał Chełmiankę Chełm 2-0. Faworyta tego meczu trudno wskazać, ale patrząc na ligową tabelę to raczej w tej roli będzie drużyna z Nowego Targu.

Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz 3.11.2018 – 14:00

• Czwarta siła rozgrywek, a mowa tu o Stali Rzeszów zmierzy się na własnym terenie z Wisłą Sandomierz, która świetnie się spisuje w tegorocznej edycji piłkarskiego Pucharu Polski. Piłkarze z Rzeszowa w minionej kolejce zremisowali bezbramkowo w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO. Natomiast „Wiślacy” w minionej kolejce na własnym stadionie pokonali Spartakusa Daleszyce 1-0. Sandomierzanie do tego meczu przystąpią w doskonałych humorach bo w tygodniu wyeliminowali w rozgrywkach pucharowych, pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko Biała. Faworytem tego meczu będzie według nas, drużyna Stali Rzeszów.

Avia Świdnik – MKS Czarni Połaniec 3.11.2018 – 14:00

- W dzisiejsze południe Avia Świdnik będzie gościła na własnym stadionie drużynę Czarnych Połaniec. Piłkarze Avii w ostatniej ligowej kolejce ulegli w Puławach miejscowej Wiśle. Czarni aktualnie znajdują się nad strefą spadkową więc każdy punkt zdobyty może być ważny w końcowym rozrachunku. Podopieczni Piotra Mazurkiewicza w ostatnim meczu ligowym zremisowali u siebie 4-4. Faworytem tego meczu będzie drużyna ze Świdnika. Choć liczymy że połaniecka drużyna sprawi niespodziankę i nas pozytywnie zaskoczy.

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk