Historia strony

Na początku roku 2015 narodził się pomysł w naszych głowach, by zrobić serwis w całości poświęcony seniorskiej drużynie piłkarskiej Czarnych Połaniec. Strona została uruchomiona 27-stycznia 2016 roku. Strona miała bardzo pozytywny odbiór w całej połanieckiej społeczności.

W 2017 podjęliśmy decyzję by podjąć się prowadzenia oficjalnego serwisu klubu, było to dla nas bardzo cenne doświadczenie mimo że w tym czasie serwis prowadziły tylko dwie osoby, które w nasz projekt wkładały nie 100 a nawet 200%.

28 lipca 2018 roku, zawiesiliśmy prowadzenie „Nieoficjalnej Strony Czarnych Połaniec” Było to spowodowane brakiem czasu na prowadzenie tego serwisu.

Reaktywacja strony nastąpiła w listopadzie 2018 roku, tym samym każdego dnia pracujemy aby nasz portal był jak najbardziej rzetelnym i przejrzystym serwisem dla każdego kibica drużyny Czarnych Połaniec.