Dołącz do nas

Czy kiedyś nie pomyślałeś że chciałbyś w małym stopniu współtworzyć stronę internetową swojego ukochanego klubu? Jesteśmy otwarci na każdą chęć pomocy w każdym aspekcie naszego serwisu. By z nami współpracować, nie musisz mieć doświadczenia, my cię w drożymy w nasz serwis aby tworzenie różnych projektów było dla ciebie przyjemnością.

Najbardziej potrzebujemy osób do tworzenia sprawozdań z meczów piłkarskiej drużyny Czarnych Połaniec. Ale nie zamykamy się na osoby, które by chciały prowadzić fotorelacje czy pracować przy grafice. A może chcesz pełnić inną rolę na stronie zasugeruj ją nam, A my ją rozważymy.

Jeśli chodzi o wymagania? To najbardziej zależy nam by każda nowa osoba, tworzyła materiały z przyjemności a nie na siłę. Konkretnych wymagań nie mamy. Jestęśmy tylko ludźmi, każdy z nas może mieć gorszy dzień, nie czujesz się na siłach? nie robisz danego materiału. U nas nikt nie wywiera na tobie presji.

Wszyscy razem gramy do jednej bramki, bo dla nas najważniejsza jest drużyna Czarnych Połaniec.

Chcesz do nas dołączyć? napisz do nas już teraz!